Virtualus biuras

 

Pradedate naują verslą arba tiesiog norite sumažinti verslo sąnaudas? Negalite visiškai atsisakyti biuro patalpų? Mes siūlome išeitį – naudotis mūsų patalpomis pagal Jūsų poreikį.

Virtualus biuras – efektyvi priemonė nedideliam verslui. Tai puiki alternatyva įmonėms, negalinčioms prisitaikyti prie šiandienos biurų nuomos sąlygų ir kainų. Suteikiame erdvias, tvarkingas, patogioje Vilniaus vietoje esančias patalpas, su visa reikalinga biuro įranga. Biuras puikiai tiks Jūsų įmonės planuojamiems susirinkimams, konferencijoms ar tiesiog diskusijoms su verslo partneriais.

Teikiamos paslaugos

 

Įmonės registracijos (buveinės) adresas: Suteikiame virtualų registracijos (buveinės) adresą steigiamai ar jau vykdančiai veiklą įmonei.

Įmonės pašto dėžutė Priimsime Jums skirtą korespondenciją, laiškus ir siuntas, kurias galėsite atsiimti mūsų biure.
1 mėn. – 29 EUR (užsisakant paslaugą ilgesniam laikotarpiui taikomos nuolaidos)

Sekretorės paslaugos Fakso priėmimas, persiuntimas (informuosime Jus apie gautus pranešimus), atsiliepimas į telefoninius skambučius Jūsų įmonės vardu, įmonės kontaktinės informacijos suteikimas skambinantiems.
1 mėn. – 75 EUR (užsisakant paslaugą ilgesniam laikotarpiui taikomos nuolaidos)

Darbo vietos nuoma Galėsite naudotis internetiniu ryšiu, spausdintuvu, kopijavimo ir skenavimo aparatais, bendru kompiuteriu. Patalpose įrengtas sanmazgas, virtuvė, pastate veikia kavinė.
1 mėn.- 90 EUR (užsisakant paslaugą ilgesniam laikotarpiui taikomos nuolaidos)

Posėdžių salės nuoma Suteikiame patogias ir jaukias biuro patalpas (konferencijai reikalingi baldai, kondicionierius, sanmazgas, pastate yra kavinė ir kt.).
1 val.- 29 EUR (užsisakant paslaugą ilgesniam laikotarpiui taikomos nuolaidos)

Užtikriname privatumą.

Paslaugų sąrašas nėra baigtinis. Atsižvelgdami į klientų poreikius bei teisinių santykių pobūdį, teikiame ir kitas teisines paslaugas.